🇬🇧 🇩🇪 Fakturzysta z j.niemieckim Warszawa Kraków Poznań

Fakturzysta z j.niemieckim Warszawa Kraków Poznań

Zadania:
Przyjmowanie zgłoszeń telefonicznych oraz mailowych,
Sprawdzanie poprawności faktur i ewentualna ich korekta,
Kontakt z serwisami zewnętrznymi,
Wprowadzanie faktur do systemu,
Prowadzenie raportów tygodniowych i miesięcznych.

Wymagania:
Biegły j.niemiecki i komunikatywny angielski,
Bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
Samodzielność, cierpliwość,
Umiejętność pracy w zespole,
Chęć podjęcia pracy na pełen etat.

Nasz klient oferuje:
liczne benefity pozapłacowe,
konkurencyjne wynagrodzenie,
Pizza Day, wyjazdy integracyjne,
elastyczne godziny pracy,
sportowe eventy.

Nasz Fan Page

APPLY Warszawa!!

APPLY Poznań!!

APPLY Kraków!!

„Przesyłając swoje dane osobowe w postaci CV i/lub listu motywacyjnego na adres email, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych przez firmę CEE Experts Uszyński s.j. zgodnie z postanowieniami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Ponadto oświadczasz, że podane przez Ciebie dane są kompletne, zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich.
Pamiętaj, że przekazanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do otrzymania wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. W każdym czasie możesz zgodę odwołać. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Więcej informacji dostępne tutaj
Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie przesyłaj CV.

CEE Experts jest butikiem HR specjalizującym się w rekrutacjach oraz konsultingu związanym ze sprzedażą oraz HR. Posiadamy doświadczenie i specjalistyczną wiedzę w obszarach BPO/SSC, IT, Sprzedaż i Marketing, Inżynieria. Naszymi klientami są znane międzynarodowe korporacje rozwijające się w Środkowej Europie jak również polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży.
Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.