🇮🇹 🇬🇧 Absolwenci Italianistyki – praca w korporacji Warszawa

Absolwenci Italianistyki – praca w korporacji Warszawa
Nasz klient oferuje:
Zdobycie pierwszego doświadczenia w renomowanej międzynarodowej firmie
Możliwość rozwijania swoich kompetencji językowych
Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
26 dni urlopowych niezależnie od stażu pracy
Atrakcyjny system premiowania uzależniony od indywidualnego zaangażowania
Opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie
Niezbędne narzędzia pracy
Elastyczne godziny pracy
Pracę w młodym i kreatywnym zespole
Wyjazdy i spotkania integracyjne
Owocowe czwartki, Pizza Day
Nowoczesne biuro z chiilout zone, Play Station

Oczekujemy od Ciebie:
Bardzo dobrej znajomości języka włoskiego oraz komunikatywnej znajomości j.angielskiego
Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
Kreatywności, komunikatywności, umiejętności pracy w zespole ale i indywidualnie

Twoje zadania na stanowisku:
weryfikacja dokumentów pod względem poprawności językowej
tworzenie prezentacji i raportów w j.włoskim
uczestniczenie w różnych projektach językowych
kontakt z klientami biznesowymi firmy w j.włoskim

#15270
Nasz Fan Page

„Przesyłając swoje dane osobowe w postaci CV i/lub listu motywacyjnego na adres email, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych przez firmę CEE Experts Uszyński s.j. zgodnie z postanowieniami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Ponadto oświadczasz, że podane przez Ciebie dane są kompletne, zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich.
Pamiętaj, że przekazanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do otrzymania wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. W każdym czasie możesz zgodę odwołać. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.